מתחילים לרוץ עם

אימוני ריצה אונליין

כמה אנשים אתם מכירים שלא היו רוצים לשלב יותר ספורט בחיים שלהם?
עיסוק בספורט והפיכתו להרגל יומיומי הם מטרה מרכזית עבור לא מעט אנשים, ובסבירות גבוהה – גם שלכם. עבור אנשים שאינם פעילים ביומיום, ריצה היא ספורט שקל במיוחד להתחבר אליו. להבדיל מענפי ספורט נישתיים יותר ופחות מוכרים, כולנו למדנו ספורט בבית הספר והתנסינו בריצה (וכנראה שרצנו אפילו ביומיום בלי שום מסגרת, כשסתם רצינו להספיק את האוטובוס, למשל).

לפני 10 שנים ריצה למרחקים אולי נראתה כמו אופנה זמנית, אבל לאורך השנים התברר שמדובר בתופעה של ממש – והיא לגמרי כאן כדי להישאר. קשה שלא להיתקל ברשתות החברתיות, בתיבת המייל ובכלל במרחב הציבורי באנשים שרצים לבד, עם אימוני ריצה אונליין ובמסגרת קבוצות ריצה; במרוצי יום ובמרוצי לילה; במרוצים של הרשויות המקומיות ושל ארגונים פרטיים; במרוצים שמטרתם הנצחה, העלאת מודעות לסוגיות מהותיות או פשוט עידוד ספורט. מכיוון שריצה היא ספורט נגיש ורלוונטי עבור רוב רובם של האנשים, היא הפכה למשהו שאפשר להתאחד סביבו. ובמציאות של 2021, כשהמודעות לחשיבות של אורח חיים בריא הולכת וגדלה –
נראה לפעמים שמרוצים הם המסיבות והפסטיבלים של זמננו.

להפוך את החלום למציאות

אז כנראה שכולם כבר רצים, ומי שעדיין לא רץ – רוצה. רבים היו רוצים ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של הספורט הזה, שמפעיל את כל הגוף ומשפר סיבולת לב ריאה; אחרים חולמים לפתוח את היום בריצה שתשחרר להם את כל האנדורפינים ותיתן להם אנרגיות שיעשו להם את היום; ויש מי שרוצים להרגיש את הסיפוק האדיר של הסוף, כשהם יודעים שעשו הכל בלי לוותר. אבל מה עושים עם הפער בין החלום למציאות?

עם יד על הלב, כמה הצהרות “מחר בבוקר אני יוצא לריצה” שמעתם, וכמה פעמים זה היה “רצתי הבוקר”? בעיקר כשזה נוגע לספורט, אנחנו מוצאים את עצמנו לפעמים עם פנטזיות ותוכניות מפורטות, אבל לא מצליחים לפרוץ את מחסום המציאות. יצירה של הרגל מצריכה מוטיבציה, מחויבות ומשמעת עצמית, ולפעמים הרצון והשאיפות הגדולות פשוט לא מספיקים. אנחנו צריכים עוד דחיפה, שתעזור לנו לעשות את הצעד הראשון ולהפוך את החלום למציאות ממשית.

אימוני ריצה אונליין – ההתחייבות שאתם צריכים

מהסיבה הזאת ומסיבות רבות אחרות אנשים נעזרים בקבוצות ריצה, אבל על אימוני ריצה אונליין כבר שמעתם? יש אנשים שרוצים ליהנות מהמחויבות של קבוצת ריצה ומהליווי המקצועי, מבלי להתחייב לתאריך, לזמן ולמקום. במצבים כאלה – אימונים אונליין הם הפתרון המושלם. אז איך זה עובד?

אימוני ריצה אונליין מבוססים על תוכנית אימונים שבועית שנבנית במיוחד בשבילכם על ידי המאמנת. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שמנטרת את כל הביצועים שלכם, המאמנת יכולה להתעדכן מרחוק, ועל סמך הנתונים והדיווחים שלכם היא בונה עבורכם תוכנית אישית ומעדכנת אותה לפי הצורך. הבנתם את הקסם? מאמנת אישית בלחיצת כפתור. כמה טוב שיש טכנולוגיה.

ומה עוד תיתן לכם תוכנית אונליין?

הנוחות

הכל בתנאים שלכם. אתם רצים מתי שאתם רוצים ואיפה שאתם רוצים, לבד בשקט שלכם. אין משמעות למקום המגורים שלכם וגם אם אתם גרים באזור מרוחק, אתם יכולים להתאמן עם מאמנת אישית – אפילו אם היא גרה בקצה השני של הארץ.

המחויבות

כשהמוטיבציה נמוכה, מחויבות לאדם אחר היא פתרון קל, מוכר ויעיל. לפעמים אנחנו ממש רוצים לפתור את אתגר המוטיבציה מול עצמנו, אבל בכל פעם שאנחנו לא מצליחים הבעיה רק מחמירה. אם אתם באמת רוצים לעשות שינוי, נסו להתחייב למאמנת – ותגלו שהאתגר קל יותר משחשבתם.

הליווי המקצועי

למרות שכולנו יודעים לרוץ – אנחנו לא תמיד יודעים לעשות את זה נכון. כמו כל ספורט אחר, כדאי להיעזר במאמנת מוסמכת שתוכל לדחוף אתכם כשצריך, ולהציב גבולות כשאתם דוחפים יותר מדי.